Wynik kolonoskopii u 26-latki

Witam mam 26 lat i boje sie czy moge zachorowac na raka jelta wynik z kolonoskopi brzmi tak instrument wprowadzono da katnicy zidentyfikowano ujsie wyrostka roba i prawidlowa zastawke kretniczo katnicza nastepnie dokonano intubacji ileum uwidaczniajac w nim bladorozowy polip o 3 mm zabrano do hispatologi po za tym w sluzuwce Jelita kretego widoczne byly doac pilipkowate wynioslosci o 1-2 mm czy to sa pseudopolipy czy przerosniete grudki chlonne w tym celu pobrano wycinii prosze o pomoc

W Pani wieku rak jest niezwykle rzadki. Opisywane zmiany nie wyglądają na złośliwe. Wynik badania histopatolgicznego wszystko wyjaśni, proszę się nie martwić na zapas.