Wynik markera CEA 1,2 i 0,6 a obawy przed rakiem jelita cienkiego

Witam, Obawiam sie ze mogę mieć raka jelita cienkiego - czy wynik markera CEA na poziomie 1,2 ( wrzesień 2014) i 0,6 (kwiecień 2015) moze mnie uspokoić? Dokucza mi ciągły bol w lewym podbrzuszu i pogłębiające sie oslabienie. Bardzo dziękuje za odpowiedz.

Marker CEA nie jest markerem wybiórczym i charakterystycznym dla jakiegoś nowotworu. Wydaje mi się , że konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego , który ew. zleci badania lub skieruje do odpowiedniego specjalisty , zż