Wynik morfologii 33-letniej osoby do analizy

Witam, W ostatnich dniach zrobiłem morfologię. Wyniki odrobinę odbiegają od normy, zastanawia mnie jednak spora różnica w ostatnim wyniku w porównaniu do morfologi wykonywanych przez wiele lat. Zawsze wyglądało to mniej więcej podobnie. Teraz zmieniło się kilka rzeczy: Leukocyty z 6 poszły na 8,5 Neutrofile 6,37(2,5-5,4) Eozynofile 0,6(0,1-0,5) Neutrofile% 75,1(46-75) Eozynofile 0,7(1-5) Czy mam się czym martwić?

Witam Pana,

Nie ma powodu do zmartwień . Wyniki morfologii podlegają ciągłym zmianom. Czasami wystarczy mała infekcja, większy wysiłek fizyczny itd.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz