Wynik morfologii krwi 30-letniej osoby do analizy

Witam serdecznie zrobiłem badania morfologi, niepokoją mnie wyniki limfocytów 1,3 gdzie norma to 1,5 procentowo limfocyty są w normie. Tutaj jest zdjęcie wyników jeśli ktoś mógłby zinterpretować badania. Jaka dalej przyjąć drogę: https://forum.abczdrowie.pl/forum-interpretacja-badania-krwi/1426337,morfologia-limfocyty-interpretacja-wynikow

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od objawów i bezpośredniego badania lekarskiego można zdecydować o konieczności dalszej diagnostyki. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.