Wynik morfologii krwi a praca w charakterze kierowcy

Witam, mam wynik płytek krwi 60 tys. czy jest to jakieś przeciwwskazanie do pracy jako kierowca, konkretnie jako kierowca OSP? Nadmienię że pozostałe wyniki morfologii są w normie. Pozdrawiam.

Nie zagraża, ale może, jeśli obniży się jeszcze o połowę. Proponuję już teraz - z pomocą lekarza rodzinnego- spróbować wyjaśnić: od kiedy obserwuje się wartości poniżej normy; czy występuje jakiś związek ze stanem zdrowia; a może to tylko kwestia agregacji płytek przy pomiarze, a nie faktyczny spadek? Pozdrawiam - życzę szybkiego rozwiązania zagadki małopłytkowości - JN