Wynik morfologii krwi i bóle brzucha

Witam, Z morfologii krwi wynika, że mam obniżony poziom neutrofilii 2,36 (norma 2,5 - 5,4), 44,9 % (norma 46 - 75 %) i podwyższony limfocytów 47% (norma 20 - 45 %). Dodatkowo PDW 17,6 (norma 9 - 17). Reszta w normie. O czym mogą świadczyć te wyniki? Dodam, że od pół roku cierpię na bóle brzucha w prawym podbrzuszu i jak na razie żaden lekarz nie postawił konkretnej diagnozy (internista skłania się w kierunku przewlekłego zapalenia wyrostka robaczkowe, ale CRP i OB mam w normie). Proszę o pomoc.

Z informacji przez pani przedstawionych nie wysuwa się jasny obraz pojedynczej jednostki chorobowej, zmiany przez panią opisywane w badaniach laboratoryjnych są małe, a PDW w oderwaniu od ilości płytek nie przedstawia dużej wartości jako samotny parametr. Proponuje oddać się pod opiekę internisty który skłania się ku przewlekłemu zapaleniu, bo widać ma on informacji które go przekonują o możliwości istnienia takiej a nie innej jednostki chorobowej.