Wynik morfologii krwi, omdlenia i skoki ciśnienia

proszę o pomoc, w morfologii mojego męża podwyższony jest poziom PDW 18,7, MPV 12,3,a plytki krwi 164.Mąz mial omdenie, troche skacze mu ciśnienie,ma czasami 140/80 a czasami 125/75,a przy tym niski puls.Czy nalezy sie bardzo martwić tym podwyzszonym PDW?o czym to moze swiadczyć?

Radzę nie martwić się PDW, to dotyczy płytek krwi, a raczej udać się pilnie do lekarza
Niepokojący jest incydent omdlenia, niski puls (zazwyczaj nie powinien być niższy niż 60/min).
Za tymi objawami może kryć się poważna przyczyna z grupy chorób sercowo-naczyniowych.