Wynik morfologii u 48-latka

Morfologia krwi (ICD-9:C55) RDW-SD wynik 54,6 RDW-CV wynik 15,3 P-LCR wynik 46,1 Monocyty wynik po drugim badaniu wynosi 15,5 i bazofile 2,2 oraz ALT (ICD-9; I17) wynik 59, AST (ICD-9; I19) wynik 104, GGTP (ICD-9; L31) wynik 1063. co z tych wyników wynika ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy poznać większą ilość informacji medycznych o pacjencie. Po za tym ocenia się całość wyników a nie tylko ich część. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.