Wynik MR głowy 42-letniej osoby do analizy
Witam serdecznie. Czy stabilność zmian hiperintensywnych w obrazie MRI głowy podczas blisko dwuletniej obserwacji polegającej na kilkuktotnym powtarzaniu badania MRI, przy ogolnie dobrym samopoczuciu i wynikach badań w tym PMR (brak prążków) jest podstawą do wykluczenia choroby neurologicznej. Mam 42 lata i w pierwszym badaniu MRI wykonanym bez przyczyny wykryto mi drobne ogniska hiperintensywne bez wzmocnienia i obszary leukoarajozy do 10mm.

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest zestawienie wyniku badania MRI z bezpośrednim badaniem lekarskim aby móc się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza neurologa.