Wynik MR kręgosłupa 28-letniej osoby do analizy
Witam serdecznie bardzo bym prosiła o zerknięcie na moje wyniki rezonansu i czy taki wynik kwalifikuje się do zabiegu? na poziomie c3-c4 centralno prawoboczna dokanałowa przepuklina krążka m-k nieznacznie ogranicza rezerwę płynowo rdzeniową na poziomie c4-c5 centralne dokanałowe uwypuklenie krążka m-k na poziomie c5-c6 centralna dokanałowa przepuklina krążka m-k ogranicza rezerwę płynową rdzenia.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc określić odpowiednie leczenie konieczne jest przeprowadzenie bezpośredniego badania lekarskiego oraz wtedy łącznie zinterpretować powyższy wynik badania. Konieczne jest także poznanie występujących objawów. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.