Wynik MRI mięśnia dwugłowego ramienia

Wynik MRI:ścięgno głowy dł. mięśnia dwugłowego ramienia położone w bruździe międzyguzkowej, bez zmian, powyżej na poziomie RI niejedno. pogrubiałe jak w zmianach o charakterze tendisnosis, nie wykluczone z odczynem zapalnym, do przodu od przyczepu kompleksu ścięgna i obrąbka widoczna strefa podwyższonego sygnału w części przednio-górnej obrąbka ciągnąca się od przodu w dół mogąca odpowiadać uszk. obrąbka (SLAP)/postrzępieniu z pogrub., obrzękiem najprawd. uszkodz. więzadła glenohumeral superior.

Prosze zglosic sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie, ktory ma pelny wglad w dokumentacje i zna przypadek kliniczny.
Portal nie sluzy interpretacji wynikow badan laboratoryjnych ani obrazowych.