Wynik ogólnego badania moczu w 10. tygodniu ciąży

WITAM! jestem w 10 tygodniu ciąży i właśnie odebrałam wyniki. W ogólnym badaniu moczu leukocyty 500 Leu/ul w osadzie moczu nabłonki i bakterie liczne w.p.w oraz L 30-40w.p.w Wizytę mam dopiero za tydzień czy mam się czym martwić?? reszta badań jest w normie. Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego jeżeli lekarza ginekolog nie jest dostępny.