Wynik poziomu glukozy i bilirubiny

Czy wynik glukozy 5,10mmol jest prawidowy? W sierpniu wynik był 4,78. Również bilirubina jest z badania na badanie coraz wyższa, w grudniu było 12,1 w sierpniu 13.08 natomiast dzisiaj 16.90 czy taki wzrost jest czymś niepokojącym?

Poziom żadnego parametru biochemicznego nie jest płaską funkcją liniową lecz podlega wahaniom w każdej minucie naszego życia. Ważne aby utrzymywał sie w granicy normy.