Wynik poziomu prolaktyny na czczo i hormonów

Prolaktyna na czczo 8,98; po MTC po 1h - 193,52; po 2 h 123,92. Testosteron 83; androstendion 4,91, TSH 1,519. Proszę o interpretację. Przyznam, że cierpię na nadmierne owłosienie. Dopiero w środę mam wizytę u endokrynologa. CZy można to wyleczyć, tak, że nie było problemów z nadmiernym owłosieniem (też trądzik, szybkie przetłuszczanie się włosów, nieregularne miesiączki od kilku lat). Mam 30 lat. W kwietniu urodziłam dziecko (stymulacja clostilbegytem)

Witam. Niestety interpretacja badań nie jest możliwa gdyż nie podała Pani jednostek w których wykonane były oznaczenia.