Co znaczy taki wynik prolaktyny na czczo?

Prolaktynę mam na czczo 18,36 ng/ml, natomiast po h po metoclopramidzie mam 27,83 ng/ml.( czytałam, że w normie powinna byc po obciażeniu prolaktyna wyzsza 2-6 razy, a u mnie tylko trochę wzrosła... mozliwy jest guz ?) Nie jestem w ciąży, mam nie regularny okres, meskie owłosienie, wypadaja mi włosy, bardzo niskie libido, kortyzol 24,34; FSH 5,56 mlU/ml, a Lh 10,71 mlU/ml; estradiol 36,61 do tego insulinoopornośc i PCOS, TSH 2,765 mlU/L ; progesteron 098 ng/ml; testosteron 69,9 ng/dl

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa