Wynik poziomu żelaza u 10-latka do analizy

Witam robiłam 10 letniemu synowi badania krwi i wyszły ok jedynie żelazo wyszło mu 165 czy to dużo za dużo i czy trzeba zgłosić się do lekarza dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Aby odpowiedzieć na pani pytanie konieczne jest poznanie norm żelaza w danym laboratorium. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badania. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie większej ilości informacji o pacjencie.