Wynik MRI 32-letniej osoby do analizy
MRI kr. szyjnego.Witam. Co oznacza takie stwierdzenie: Ognisko dyskretnie podwyzszonego sygnału na tylnym zarysie pierścienia włóknistego wskazuje miejsce rozwarstwien ia włókien.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wynik może oznaczać uszkodzenie krążka międzykręgowego, ale także może wynikać z innych przyczyn. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji o pacjencie. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.