Wynik RTG kręgosłupa 19-letniej osoby do analizy

Dyskretne prawostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego, pogłębiona w górnym odcinku lordoza L. Wysokość trzonów kręgowych i przestrzeni m-kręgowych w odcinku L kręgosłupa zachowana. Nierówności zarysów płytek granicznych trzonów L1-L3 i uwidocznionych Th, niższy w przedniej części trzon Th11. czy powinnam się martwić takimi wynikami? Wizyta dopiero za miesiąc.. z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości szczegółów aby móc określić czym prawdopodobnie są zmiany opisywane powyżej. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.