Wynik progesteronu w 11 tygodniu ciąży
Witam Serdecznie, jestem w 11 tc i 3d. Mój wynik progesteronu to 52,50 ng/ml. Czy wynik ten jest prawidłowy? Będę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik progesteronu jest prawidłowy dla podanego wieku ciąży.