Wynik RBC w ciąży

Witam. Jestem w 7. tygodniu ciąży. Mam 22,5 lat. Chciałam się spytać, czy wynik WBC 4,7 10^3/mm^3 jest bardzo niski jak na mój stan i czy wynik RBC — 3,88 10^6mm^3 też nie jest zbyt niski? Często śpię, ale nie wymiotuję, tylko mam mdłości. Dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl