Wynik rezonansu magnetycznego i zmiany w miednicy

Witam.Odebrałem wyniki Rezonansu Magnetycznego na jednym ze zdjec widac golym okiem zmiane w lewej czesci miednicy niestety nie jestem w stanie odczytac tego gdyz nie posiadam odpowiedniej wiedzy a wizyta w poradni rehabilitacyjnej dopiero za 3 tyg. Dodam że ból w pachwinie/biodrze promieniuje do kolana.. lewa noga wydaje sie dluzsza z powodu opuszczenia lewej czesci miednicy a zakres ruchu nogi w kier. klatki pierś. jest bardzo ograniczony .Zostawiam link do zdjecia i bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie. Konieczne jest obejrzenie całego badania a nie tylko jednego zdjęcia. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można coś więcej powiedzieć.