Ból pachwiny i biodra

Witam. Od dłuższego czasu towarzyszy mi ból pachwiny/biodra lewego, kończyna dolna z lewej strony wydaje się dłuższa z powodu widocznego "opuszczenia ( nie wiem jak to ujać " miednicy ze strony lewej. Dołaczan zdj z rezonansu magnetycznego. Nie jestem w stanie odczytać widocznych zmian dlatego zwaram se z prośbą do Państwa. Pozdrawiam LINK DO ZDJECIA http://pokazywarka.pl/p2ri2d/

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie jednego zdjęcia nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe objawy. Na podstawie bezpośredniego badania lekarskiego występujących objawów klinicznych oraz łącznej interpretacji powyższego badania będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.