Analiza rezonansu magnetycznego głowy
prosze o.analize mr glowy:w lewym placie.ciemieniowym podkorowo dobrze odgraniczone. ognisko o wysokim sygnale lecZ nie.ulegajace wzmocnieniu kontrastem.analogicznie po str prawej i w placie czolowym mniejsze ogniska o podobnym sygnale.zmiany maja.charakter niespecyficzny.istota biala prawidlowa

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. na podstawie bezpośredniego badania oraz łącznej analizy powyższego wyniku będzie można coś więcej powiedzieć.