Niespecyficzne ognisko wzmocnienia w płacie wątroby

Proszę o wyjaśnienie co znaczy opis TK ; podtorebkowo w lewym płacie wątroby niespecyficzne ognisko wzmocnienia wlk. 5,4 mm". Kiedyś przeszedłem wzw typu B, bezobjawowo, tak wyszło z wyników badania krwi. Czy opis TK ma związek z wzw ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie badań, aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie lub do lekarza rodzinnego. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie powyższego wyniku będzie można określić odpowiednie postępowanie.