Co oznacza wątroba powiększona, niejednokrotnie, w lewym płacie ognisko zmienionej tkanki?
Witam, chciałbym w imieniu taty dowiedzieć się co oznacza rozpoznanie po badaniu USG wątroby : wątroba powiększona, niejednokrotnie, w lewym płacie ognisko zmienionej tkanki o wym. ok 4cm. Co to oznacza? Proszę o odpowiedz :)

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wskazana dalsza diagnostyka, z opisu nie wynika co to może być, czy torbiel, naczyniak, guz , ropień. Sugeruję kontrolę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam