Wzdęty brzuch i powiększona wątroba u 5-latka
Jestem tata 5 letniego chłopca. Gabryś ma wzdęty brzuszek i powiększoną wątrobę. Podczas USG jamy brzusznej lekarz stwierdził: Wątroba w osi długiej 10cm w prawym płacie wątroby nieregularne ognisko hyperechogenne o wym nie przekraczających 19x9mm ( naczyniak ? stłuszczenie ogniskowe ? ). Zdjęcia: http://t47i.imgup.net/IMG_2015120356.jpg http://g18i.imgup.net/IMG_2015120161.jpg Próby wątrobowe wszystkie parametry w normie ( nie mam zdjęcia wyników ) Do jakiego lek się udać teraz?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z gastroenterologiem dziecięcym. Najpewniej konieczne będzie wykonanie badania tomografii komputerowej jamy brzusznej aby ustalić rozpoznanie.