Torbiel w prawym płacie wątroby
Witam, podczas badania usg wykryto torbiel w prawym płacie wątroby o wym.31x25 mm.Pza tym wątroba o jednorodnej strukturze echa, niepowiększona. OD ostatniego badania 3,5 roku torbiel się powiększyła nie znacznie, mam wysoki cholesterol i trójglieryny czy jest to coś złego?

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Witam. Torbiele wątroby są zmianami o charakterze łagodnym, o ile nie powodują dolegliwości o charakterze bólu czy ucisku na sąsiednie narządy nie ma powodów do niepokoju.