Wynik badania angio rezonansu magnetycznego
Proszę o pomoc w interpretacji wyniku angio rezonansu magnetycznego: brak sygnału przepływu naczyniowego w zakresie prawej tętnicy łączącej tylnej.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Na podstawie powyższego opisu można jedynie stwierdzić iż nie ma przepływu w tętnicy łączącej tylnej prawej, proponuję udać się z wynikiem do lekarza zlecającego powyższe badanie.