Zapis w wyniku badania angio-MR głowy bez kontrastu

Dot. niektórych zapisów z badania MR głowy+angio bez kontrastu: "Nie uwidoczniła się tętnica łącząca przednia i tętnice łączące tylne. Odcinek P1 tętnicy tylnej mózgu prawej odchodzi oc tętnicy szyjnej" - Czy te zapisy potwierdzają, że wszystko jest w porządku, bez żadnych anomalii, w szczególności interesuje mnie ww. odcinek P1?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania powinien być oceniany całościowo oraz w oparciu o aktualne dane kliniczne. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.