Wynik RM kręgosłupa piersiowego
Witam mam 28 lat i mam wynik z RM kregosłupa piersiowego opis badania: Centralne wypuklenie krążka międzykręgowego na poziomie Th9-Th10. Nierówności blaszek granicznych sasiadujacych trzonów kęgówTh7-Th8. obszary o charakterze torbielek kostnych. prosze o porade....
28 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane w wyniku MRI zmiany świadczą o zmianach zwyrodnieniowych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę porozmawiać z lekarzem, który będzie miał możliwość Panią zbadać i zestawić wynik badania ze stanem Pani zdrowia.