Wynik rozmazu krwi a bolesność śledziony

ROZMAZ MIKROSKOPOWY PALECZKOWAE 2 PALECZKOWATE 1 PODZIELONE 56 PODZIEONE 36 KWASOCHŁONNE 2 KWASOCHŁONNE 4 LIMFOCYTY 38 LIMFOCYTY 56 MONOCYTY 2 MONOCYTY 3 Prosze o interpretacje.Boli mnie brzuch mam powiększoną śledzionę i jest ciągle wzdęty.Mam też problemy bolem kości . czasami jes mi ciezko wstac z łożka. w drugiej czesci przesyłam dalsza częśc wyników

Aleksander Ropielewski

Nie mogę prawidłowo zinterpretować wyników bez oceny całości badań oraz przeprowadzenia badania klinicznego. Wyniki nie są dla mnie zrozumiałe (dwukrotne różne wartości dla tego samego parametru). Sugeruję wykonanie USG jamy brzusznej.