Morfologia krwi 19-letniej osoby

Witam, chciałam się dowiedzieć co oznaczają moje wyniki krwi. MONO 0,6 a norma to (0,24 - 0,36) , LYM% 52,2 norma to (19,3 - 51,7) dlaczego tak..? Rozmaz taki: Podzielone 36% , Kwasochłonne 4%, limfocyty 56%, monocyty 4%. I czy OB 3 to dobrze? D-Dimer 0,18 a w nawiasie (0 - 0,5) więc..? bardzo proszę o odpowiedź. Dodam, że mam 18 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie występują objawy? jak wygląda reszta wyników. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami oraz przeprowadzić badanie lekarskie.