Wynik RTG biodra i lędźwi

Witam RTG Biodra i lędźwi Rok 2004 biodro Podejrzenie osteitis condensans ilii Niewielkie wyciagnięcie górnej krawędzi panewki 2009 l-s dyskretna retrolisteza niewielkie zaostrzenia zwyrodnieniowe krawędzi trzonów 2012 miednica skleropatia panewek 2012 l-s dyskretne zaostrzenia zwyrodnieniowe trzonów kręgów 2015 biodro Kosci obu stawów niezmienione,skupisko zwapnień w miednicy małej Proszę o radę częste rehabilitacje na kręgosłup biodro boli Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy lub rehabilitacji medycznej. Po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można określić odpowiednie postępowanie.