Wynik RTG biodra i lędźwi
Witam RTG Biodra i lędźwi Rok 2004 biodro Podejrzenie osteitis condensans ilii Niewielkie wyciagnięcie górnej krawędzi panewki 2009 l-s dyskretna retrolisteza niewielkie zaostrzenia zwyrodnieniowe krawędzi trzonów 2012 miednica skleropatia panewek 2012 l-s dyskretne zaostrzenia zwyrodnieniowe trzonów kręgów 2015 biodro Kosci obu stawów niezmienione,skupisko zwapnień w miednicy małej Proszę o radę częste rehabilitacje na kręgosłup biodro boli Dziękuję

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy lub rehabilitacji medycznej. Po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można określić odpowiednie postępowanie.