Wynik RTG klatki piersiowej 64-latki
wynik RTG PA klp"Na wyk. zdjęciach wpolach dolnych są liczna, drobne cienie guzkowe, mniej liczne w polach środkowych - meta? Zgrubienia okołoskrzelowe w polach dolnych.Jamy opłucnowe są wolne od płynu. Serce i aorta w normie. Konieczna pilna, dalsza diagnostyka!" - prosze o porade, jak mam to rozumieć? Do szpitala na oddz. pulmonolog. celem dalszej diagnozy zapisano mnie na 03 III 2014. Jestem przerażona. Alicja K.

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam, na podstawie zdjęcia wysnuto podejrzenie choroby nowotworowej. Konieczne jest wykonanie bardziej dokładnych badań, w tym tomografii komputerowej i bronchoskopii w celu ustalenia rozpoznania.