Wynik RTG kolana 67-letniej osoby do analizy
Proszę o interpretację mojego wyniku z prześwietlenia kolana.Szpary stawów od strony przyśrodkowej zwężone ze sklerotyzacją podchrzęstną powierzchni stawowych.Deformacyjne zaostrzenia i wyciągnięcia guzków wyniosłości międzykłykciowych w obu stawach.Niezbyt nasilone deformacyjne zmiany krawędzi bocznych powierzchni stawowych.Dyskretne zaostrzenie u podstawy rzepki lewej.Po blokadzie do kolana sterydem mam silny ból przy chodzeniu ,oraz dotyku,jest silniejszy ból teraz po blokadzie .

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
W kilka godzin po zabiegu jest to normalna sytuacja. Jeżeli jednak ból utrzymuje się dłużej to należy zgłosić się do lekarza wykonującego blokadę.