Drobne wyciągnięcia kostne na zarysach guzków wyniosłości międzykłykciowej

Szpara stawowa stawu udowo-rzepkowego . Drobne wyciągnięcia kostne na zarysach guzków wyniosłości międzykłykciowej. Szpara stawu udowo-piszczelowego nieco zwężonaw części przyśrodkowej z podchrzęstną sklerotyzacją powierzchni stawowej kości piszczelowej. Jest to opis RTG proszę o poradę, z góry dziękuję, pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, opis wskazuje na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego, jednakże nie podaje Pani jakie posiada Pani objawy kliniczne więc nie wiem jakie zalecenia mogę wpisać. Pozdrawiam