Wynik RTG kręgosłupa 24-latka do analizy

witam prosze o pomoc.opis RTG : Niewielka asymetria od tyłu przestrzeni międzykręgowych l3-l4 i l4-l5, startuje na żołnierza zawodowego do jednostek powietrznodesantowych, co ten opis oznacza i czy stoi to na przeszkodzie ? prosze o odpowiedz

W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w wykonanym badaniu.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić neurolog, ortopeda lub neurochirurg.
Ocena przydatności do służby wojskowej jest przedwczesna. W tym wypadku badanie rtg jest badaniem niewystarczającym i należałoby wykonać MRI.