Wynik RTG kręgosłupa 38-latki

Witam serdecznie! Odebrałam zdjecie z opisem kręgosłupa-odcinek szyjny. Na wykonanych zdjeciach widoczne jest L-boczne wygięcie kręgosłupa C oraz zniesienie lordozy w odcinkuVC4 do VC7.Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze pod postacią obniżenia wysokości przestrzeni VC6/VC7 na tle dyskopati z drobna osteofitoza krawędziowa trzonów tego poziomu oraz VC5/VC6. Proszę o poradę i wyjaśnienie co to oznacza. Za odpowiedz serdecznie dziekuję.

Prosze zglosic siw do lekarza zlecajacego badanie celem jego interpretacji. Portal nie sluzy stawianiu rozpoznan i nie zastepuje wizyty u lekarza. tym bardziej bez znajomosci historii choroby pacjenta i danego przypadku.