Wynik RTG odcinka lędźwiowego 27-letniej osoby do analizy

Prosze o interpretacje wynikow rtg odcinka ledzwiowego. Discopathia L5-S1 bez odczynu kostno-wytworczego. Przesuniecie lini statycznego obciazenia ku przodowi i od k.krzyzowej. kosc krzyzowa w ustawieniu ppziomym stawy krzyzowo biodrowe wolne . co ten wynik oznacza

Renata GrzechociĹska

Wynik wskazuje na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa jeśli występują dolegliwości bólowe sugeruję udać się do ortopedy.