Wynik RTG odcinka lędźwiowego 27-letniej osoby do analizy
Prosze o interpretacje wynikow rtg odcinka ledzwiowego. Discopathia L5-S1 bez odczynu kostno-wytworczego. Przesuniecie lini statycznego obciazenia ku przodowi i od k.krzyzowej. kosc krzyzowa w ustawieniu ppziomym stawy krzyzowo biodrowe wolne . co ten wynik oznacza

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Wynik wskazuje na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa jeśli występują dolegliwości bólowe sugeruję udać się do ortopedy.