Wynik testu obciążenia glukozą 25-letniej osoby do analizy

Witam serdecznie potrzebuje interpretacji wyników. Glukoza na czczo 89 mg/dl, po 1 godz - 122 mg/dl , po 2 godz. 118 mg/ dl Test obciazenia glukoza 75 g, INSULINA na czczo 13,90 mU/l , po 1 godz. 54,87 mU/l , po 2 godz. 88,37 mU/l Niepokoi mnie ze po 2 godz nadal urosl poziom insuliny. Czy moze to swiadczyc o jakiejs chorobie? Czy moje wyniki sa w normie.? POZDRAWIAM

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza diabetologa, bez poznania większej ilości informacji medycznych nie się wypowiedzieć, konieczne jest poznania norm jakie w danym laboratorium obowiązują względem insuliny na czczo.