Wynik testu obciążenia glukozą i stosowania Duphaston

witam jestem kobietą mam 22 lata. Łykam tabletki Duphaston. Dzisiaj robiłam test obciążenia glukozą 75g. Moje wyniki glukoza na czczo 121,1 , po 1 godź 183,5 po 2 godź 151,20

Lek. Tomasz Budlewski

Interpretacja powyższego wyniku wymaga dodatkowych informacji. W jaki sposób Pani wykonywała ten test, czy samodzielnie w domu? czy w laboratorium, z jakiego powodu przyjmuje Pani powyższy lek. Proszę zgłosić się do swojego lekarza.