Wynik testu PAPP-A i przezerności karkowej

przeszłam test pappa i przeziernośc karkową w instytucie matki i dziack. Otrzxymałam wyniki ale bez interpretacji. Kolejna wizyte u lekarza prowadzącego mam za 3 tygodnie. Nie wiem czy konieczna jest amniopunkcji?? moze wyniki to : Przezierność 1,8mm, Wymiar dwuciemieniowy 21,2mm, płyn owodniowy w normie Wolne B-hcG 31,7 Pappa 1,443- odpowiada 0,419 1;231-1;481 1;561 - 1;6588 1;1759 -1;132

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety podane miana ryzyka poszczególnych chorób jest nieczytelny. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Piotr Pilarski

Interpretacji może dokonać tylko lekarz prowadzący po wprowadzeniu danych do programu. Zdalnie nie można tego określić.

Pozdrawiam.