Badanie USG 13-tygodniowego płodu

Witam! ostatnio byłam na USG które wykazało wiek płodu 13 tygodni i 3 dni. Długość ciemieniowo-siedzeniowa wynosi 67,9 mm, przezierność karku 2,2 mm a wymiar dwuciemieniowy 18,6 mm. I tu moje pytanie czy wyniki są prawidłowe, czy wymiar dwuciemieniowy nie jest zbyt mały?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie z całością wyników. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę.