Wynik testu w kierunku Chlamydii a duszności

witam dzis otrzymalam wynik na chlamydie pneumoniae wynik wyszedl dodatni mialam 27,84 a powyzej 21,9 jest juz dodatni. kaszle od grudnia mam ataki duszenia do tego mam chore zatoki nie wiem co robic

Magdalena StusiĹska

Proszę koniecznie skonsultować ten wynik z lekarzem, który w oparciu o badanie i wywiad zleci odpowiednie leczenie.