Wynik toksoplazmozy w ciąży u 21-latki

Miała wyniki toxo Igg > 650 a Igm niereaktywne lekarz skierował mnie na awidność, mam 0,263 co to znacza ? mam dopiero konsultacje jutro po poludniu a jestem taka zestresowana boje sie o moje dziecko :(

Postępowanie Pani lekarza jest właściwe. Dobrze , że ocenił awidność. Nie podała Pani wyniku IgM. Awidność jest nieco za niska co może świadczyć o nie tak dawno przebytym zakażeniu co wymaga dalszej diagnostyki i w razie potrzeby - leczenia.