Wynik tomografii komputerowej szyi i duszący kaszel
Wynik tomografu szyi. Wszystko jasne czy potrzebne vadania ??? Co mozna podejrzewac ??? Wyniki krwi idealne, ploca czyste oskrzela tez. Caly czi as mam kaszel suchy duszacy. Wynik tomografu. Znacznie pogrubione, owiekszone lub przerost ukladu chlonnego gardla. Zwezebie swiatla gardla w czesci ustnej. Zmiany schodza do dolkow baglosbiowych powodujac ich splycenie i calkowite praktyczbie wypelnienie dolka oo strobie prawej. Powiekszone wezly wzdloz zyl szyjnych wewn. W obrebie krtani brak zmian.

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam, przede wszystkim należy skontaktować się z lekarzem / laryngologiem. Opis badania może świadczyć o przewlekłej infekcji gardła, ale dalsze badania i ew. leczenie należy uzależnić przede wszystkim od objawów klinicznych i wyników badania lekarskiego.