Wynik badania tomografii komputerowej wątroby

Proszę Was o podpowiedź. Jestem pod opieką hepatologa> wszystkie wyniki wychodzą w normie Alat ASPAt bilirubina GGTP i AFP. W usg dwie zmiany. A oto wynik tomografu. Czy to coś niepokojącego?bo nie wiem czy diagnozować to dalej. Badanie TK w watrobie w segmencie 6 uwidoczniono w fazie żylnej po podaniu kontrastu ognisko hypodensyjne o przekroju ok 6 mm i w segmencie 4 ok 4 mm poza tym wątroba bez zmian ogniskowych.

Takie zmiany sugerują występowanie bardzo małych naczyniaków w zakresie wątroby. Nic niepokojącego i wymagającego leczenia. Takie zmiany można obserwować czyli co około rok wykonać kontrolne badanie np. USG.