Wynik TSH dwa lata po wycięciu tarczycy

Witam;) Proszę o skonsultowanie wyników badań krwi ,a dokładnie TSH.Jestem już prawie 2 lata po wycięciu tarczycy,ostatnio robiąc wyniki TSH wynosiło prawie 6,0,po zwiększeniu dawki euthyroxu z N 100 na N125 obecnie mam tylko 0,233.Z badań krwi hematokryt wyniósł 37 i został jako jedyny oznaczony jako nieprawidłowy,pozostałe są w normie.Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Obecnie Pani wynik TSH jest zbyg niski i wskazana jest mkdyfikacja leczenia. Sam nieprawidłowy wynik hematokrytu w oderwaniu od pozostałych wyników niwiele mówi.