Wynik USG dopochwowego

witam, miałam dziś po raz pierwszy przeprowadzone usg dopochwowe z następujacymi wynikami: trzon macicy- a-p w przodozgieciu o wymiarach 44x32, echostruktura macicy jednorodna. prawy jajnik 34x18, lewy 28-14, oba drobnopecherzykowe. Dodam,ze podczas badania byłam w 2gim dniu miesiaczki(czy jajniki przez to nie sa powiększone??)? Chiciałabym poznać opinie innego lekarza czy na pewno jest wszystko ok, czy nie sa za małe jajniki,macica. Dodam,ze mam niedoczynność i haszimoto.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne istotne nieprawidłowości. Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu.