Wynik USG kolana po upadku
Witam! Po upadku mam problem z kolanem. Byłem na usg i oto opis: Zachyłek nadrzepkowy boczny poszerzony z płynem o gr. 1,5cm naderwanie przyszczepu blizszego więzadła podłużnego przyśrodkowego z krwiakiem okołowięzadłowym 1,7x3 cm Łąkotka przyśrodkowa niejednorodna ze szeroką szczeliną pęknięcia przrzechodząca przez trzon oraz torbiel bakera w dole podkolanowym 5 x 1,4 cm, I teraz pytanie. Co należy zrobić i ile mnie więcej trwa leczenie?

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Proszę z wynikiem udać się do ortopedy, leczenie może trwać około 6-8 tygodni.
Pozdrawiam